Poznejte svého farmáře

 

V roce 2007 začala rodinná farma Pesema hospodařit na výměře cca 5 hektarů. Navazovali jsme na úspěšnou tradici rodiny Švarců, ve které pokračujeme dodnes. V samých začátcích jsme pěstovali brambory a kořenovou zeleninu. S každým rokem jsme přibírali nová pole až na dnešních 50 hektarů, která se rozkládají v úrodné polabské oblasti nazývané také jako "zlatý pruh země české".

Za nedlouho jsme začali rozšiřovat portfolio našich produktů a pravidelně jsme se účastnili farmářských trhů po celé České republice. Zde jsme navázali první kontakty se svými zákazníky a zrodila se zde i první spolupráce s restauracemi. Za krátko jsme již zásobovali přední české restaurace v čele s Ambiente. V nich si na naší zelenině ostatně můžete pochutnat i dnes.

P1140070
farmer

V březnu roku 2020 po rozšíření Koronaviru i do České republiky a zavření restaurací jsme ze dne na den přišli o veškerý příjem. Zachránili jste nás právě vy, naši nynější zákazníci, díky kterým jsme přežili toto nelehké období. Zvládli jsme to společně a společně také budeme nyní spolupracovat, a to i po rozvolnění všech vládních opatření. V našem eshopu budeme nadále nabízet část naší produkce, kterou budeme postupně obohacovat o výrobky našich známých a kamarádů, kteří vyrábějí poctivé produkty, stejně jako my.

 

Chceme vám totiž nabídnout kompletní sortiment, abyste na jednom místě nakoupili vše, co budete potřebovat nejen při přípravě zdravých pokrmů. Doufáme, že se vám všechny námi nabízené produkty budou líbit stejně tak, jako naše zelenina.

 
 
 
Ještě jednou vám všem moc děkuji
Petr Aujeský, farmář