Jak skladovat zeleninu

Nevyhovují vám naše výdejní místa? Jsou z ruky a nebo naopak ve špatný čas? Nevadí. Myslíme i na vás! Jelikož nám záleží na všech našich zákaznících, nabízíme rozvoz naší zeleniny až k vám domů, do práce, k rodičům, zkrátka přesně tam, kam budete potřebovat.

Můžete si vybrat mezi dvěma způsoby doručení. Co nevidět vám náš kurýr Gibon Delivery přiveze objednávku téměř na jakoukoli adresu po celé ČR! Druhou možností je využití naší vlastní dopravy, kdy vám objednávku doručíme ve vybraný den až k vám domů!

Náš rozvoz

Čerstvou zeleninu z naší farmy vám doručíme na vámi zadanou adresu -  po Praze za 89 Kč, Střední Čechy pak za 189 Kč. Mimo Prahu se tedy vyplatí sdružit více objednávek (mezi sousedy, kolegy,..), aby se vám vyplatil poplatek za dopravu

Nově zavádíme vlastní rozvoz naším vozem. Každý den budeme objednávky rozvážet v jiné oblasti. Na oblasti, kam vám přivezeme vaší objednávku se můžete podívat níže (zatím dvě testovací oblasti):

Objednávky na rozvoz vlastním vozem přijímáme vždy do 20:00 předchozího dne. Při objednávce nad 300 Kč je doprava ZDARMA, jinak je zpoplatněna částkou 49 Kč.

Naše dodávka
farmer

Dopravce Gibon

Přepravní služba Gibon Delivery se specializuje na rozvoz čerstvých potravin. K dispozici mají chlazené vozy, takže se o naší zeleninu dobře postarají. Kurýr si u nás v úterý objednávky vyzvedne a hned poté vám je začne rozvážet. Čerstvá zelenina tedy jede od farmáře přímo k zákazníkovi. Čerstvost a kvalita našich produktů je pro nás prioritou

Objednávky na rozvoz domů přes našeho dopravce Gibon je nutné odeslat nejpozději den předem do 15:00 (tedy v pondělí). Po zadání vašich objednávek do přepravního systému vám přijde email a sms s přibližným časem doručení. Jestli vám nebude vyhovovat, stačí jen požádat o změnu doručení. Gibon si s tím poradí :-)

 
 

Chceme vám totiž nabídnout kompletní sortiment, abyste na jednom místě nakoupili vše, co budete potřebovat nejen při přípravě zdravých pokrmů. Doufáme, že se vám všechny námi nabízené produkty budou líbit stejně tak, jako naše zelenina.

 
 
Moc vám děkujeme, že podporujete lokální farmáře a kupujete čerstvou zeleninu přímo od nich.
Petr Aujeský, farmář
Zpět do obchodu